چارتر بار

در اینجا اصطلاح "بار چارتری" به باری اطلاق می‌شود که فرستنده کالا، خواه شخص (حقیقی) باشد خواه شرکت (حقوقی)، تمام یا بخشی از ظرفیت انبار هواپیما را برای حمل بار هوایی اجاره می کند. 

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، "هما"، به عنوان ایرلاین ملی کشور با تجربه اندوخته شده در طی سالیان بسیار در صنعت حمل و نقل بین المللی با در اختیار داشتن هواپیمای پهن پیکر باری بوئینگ "200-747" با قابلیت بارگیری 90 تن و در اختیار داشتن ظرفیت حمل بار در هواپیماهای مسافری، قادر به ارایه خدمات در زمینه صادرات و واردات انواع کالاهای عمومی و ویژه (حیوان زنده، کالای خطرناک و ...) در حوزه کشورهای آسیایی، آسیای میانه، خاورمیانه و خاوردور است.

 "هما" با داشتن امکانات و تجهیزات استاندارد و ایمن و نیروی انسانی زبده و کارآزموده و نیز دارا بودن مجوز و گواهینامه‌های ضروری، از سازمان های ذیربط ویژه حمل و نقل انواع محمولات، آماده همکاری با شرکت‌های خدمات بار هوایی و اشخاص حقیقی در زمینه حمل بار چارتری است.

برای درخواست حمل بار در حجم بالا (بار چارتری) می‌توانید فرم آنلاین درخواست بار را تکمیل فرمایید. همکاران پس از بررسی درخواست با شما در تماس خواهند بود .

فرم درخواست ارسال بار

اقدامات لازم برای حمل بار چارتری

  1. ارسال درخواست حمل بار چارتری به ایمیل واحد چارتر بار "هما" آماده دریافت درخواست‌ حمل بار مشتریان گرامی به صورت چارتر در مناطق اعلام شده است.
  2. بررسی درخواست ارسال شده توسط واحد چارتر بار به منظور امکان سنجی و هماهنگی با واحدهای مرتبط جهت برقراری پرواز درخواستی.
  3. اعلام نتیجه و نرخ حمل توسط واحد چارتربار.
  4. پرداخت هزینه اعلام شده و تکمیل فرایند اجرایی شدن درخواست پرواز.

جهت برقراری ارتباط و هرگونه پرسش می توانید در روزهای کاری از ساعت 8 الی 16 از طریق خطوط ارتباطی و پست الکترونیک زیر با این واحد در تماس باشید.

نشانی: تهران - فرودگاه مهرآباد – ادارات مرکزی "هما" – ساختمان مرکزی – طبقه دوم

تلفن: 46625698-021 و 46625699-021

نمابر: 46628488-021

پست الکترونیک : Cargo.charter@iranair.com