دفتر فروش تلفنی

سیاست های رعایت حریم شخصی

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

حفظ امنیت و محرمانه بودن اطلاعات کاربران سایت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما از درجه اهمیت بسیاری برخوردار است. هدف ما در اختیار قرار دادن منابع اطلاعاتی و سرویس های مختلف برای کمک کردن به رفع نیازهای مراجعه کنندگان گرامی است .

برای رسیدن به این هدف گاهی اوقات اطلاعاتی را از کاربران در هنگام بازدید از وب سایت دریافت خواهیم کرد تا بتوانیم نیازهای شما را تشخیص دهیم . ما اطلاعات شما برای هیچکس خارج از سازمان خود افشاء نخواهیم کرد .
 

الزام ارسال اطلاعات مسافر به کشورهای مقصد

ثبت اطلاعات کاربران توسط هما

توجه داشته باشید که شماره پیامک 30007632 تنها شمارهای است که هما از طریق آن برای کاربران سایت پیامک (اس ام اس) ارسال میکند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان هواپیمایی هما یا ایران ایر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس پست الکترونیک روابط عمومی "هما"PR@iranair.com اطلاع دهید. همچنین می توانید موارد تخلف را نیز به سامانه30007632 ارسال کنید.

نشر اطلاعات سایت

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی اطلاعات لازم را در زمینه خدمات خود ارایه نماید کلیه محتویات سایت iranair.com شامل قانون حق تکثیر شده و به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما تعلق دارد.

راه ارتباط با هما


تنها مرجع رسمی مورد تایید ما ، پایگاه رسمی این سایت یعنی iranair.com است. وب سایت هما هیچگونه سایت اینترنتی یا آدرسی غیراز iranair.com  ندارد .

سایر مطالب


سایت‏‌هایى که درآنها آگهی‏‌ها یا فروش بلیت اینترنتی"هما"یا صفحه‏‌های سایت iranair.com لینک می‏‌شوند، را افرادی خارج از هما اداره می‌کنند، بنابراین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد