دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما
بار ورودی داخلی(پذیرش و ارسال بار از مبادی داخلی)

بار ورودی داخلی - تهران

در واحد بار ورودی داخلی محمولاتی که از مبادی داخلی به این واحد ارسال شده اند دریافت می شود و پس از طی مراحل لازم جهت تحویل به مشتریان آماده می گردد.

**لازم به ذکر است پس از رسیدن محمولات به واحد بار ورودی , دریافت بار از طریق "پیامک" به گیرندگان اطلاع داده می شود ؛ بنابراین ضروریست فرستنده هنگام ارسال محموله , شماره تلفن همراه گیرنده را جهت درج در بارنامه ذکر نماید.

مشتریان گرامی جهت دریافت محمولات ارسالی خود از شهرهای داخلی و یا برقراری ارتباط مستقیم با این واحد، می توانند در تهران از طریق خطوط ارتباطی ذیل و در شهرستان ها از طریق دفاتر بار "هما" اقدام نمایند.

 

نحوه دریافت محمولات از طریق "پیک":

 

در واحد بار ورودی داخلی "هما" به منظور سهولت دریافت محمولات , تسهیلاتی فراهم شده است که به وسیله آن مشتریان گرامی میتوانند از طریق "پیک" معتمد و طرف قرارداد با "هما" محموله خود را دریافت نمایند .
مشتریان گرامی جهت دریافت محموله در مکان مورد نظر گیرنده از طریق "پیک" , ضمن آماده نمودن مدارک ذیل با تلفن های واحد مربوطه که در ادامه آمده است تماس حاصل نموده و هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

   

جهت برقراری ارتباط مستقیم با واحد فوق می توانید در تهران از طریق خطوط ارتباطی زیر و در شهرستانها از طریق دفاتر هما اقدام نمایید.