دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1397/9/26 دوشنبه

نشست خبری مدیرعامل هما همراه مدیران صنعت هوانوردی در حاشیه ی سومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته

 
در نشست خبری که صبح امروز در حاشیه سومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته در مصلای امام خمینی (ره)  برگزار شد، شرفبافی، مدیر عامل هواپیمایی "هما" گفت:هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" قبل از برجام بوده ،در زمان برجام بوده و  پس از برجام نیزخواهد بود.

وی ضمن برشمردن توانمندی های متخصصین مهندسی و تعمیرات "هما" گفت: ما در "هما "با تکیه بر توان متخصصین و فارغ‌التحصیلان دانشگاه های داخلی توانسته ایم تعمیرات و نگهداری هواپیماها و قطعات را انجام دهیم .تحریم های ناجوانمردانه آمریکا، ایران ایر را در شرایط بسیار سختی قرار داده است. آمریکا حتی هواپیماهای از رده خارج "هما" که برای کارهای تحقیقاتی به دانشگاه ها سپرده شده هم تحریم کرده است، ولی متخصصین ما در "هما "ثابت کرده اند که ما میتوانیم.
دکتر شرفبافی با اشاره به بحث حقوقی درباره قراردادهای خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ و خرید پنج فروند ATR با تمدید مجوز اوفک، ادامه دادند که ما از ایرباس هم انتظار داریم به تمدید مجوز اوفک اقدام کند. 
وی در این نشست  به هدف خود برای برقراری  عدالت اجتماعی اشاره نمود و افزود: با استقرار هواپیمای ATR در بندرعباس این مهم را آغاز کردیم و اولین پرواز منطقه ای خود را با همکاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به باکو انجام دادیم.
دکتر شرفبافی در خصوص عملیات حج ۹۷ به خبر نگاران گفت : "هما" در بین ۸۵ شرکت حاضر در عملیات حج علی رغم تمام محدودیت ها، به اعتراف سازمان هواپیمایی کشوری عربستان سعودی و شرکت ارتباطات هوانوردی SITA  برترین شرکت از نظر نظم پروازها و مسافران شناخته شد که این افتخاری بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.
گفتنی است سومین نمایشگاه صنعت حمل و نقل و صنایع وابسته تا فردا 27 آذرماه سال جاری در محل مصلای امام خمینی (ره) برقرار خواهد بود و هواپیمایی "هما" با ارائه ۱۵ درصد تخفیف ویژه در تمامی مسیرهای بین‌المللی و ۵ درصد تخفیف ویژه در کلیه مسیرهای داخلی همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته در خدمت بازدیدکنندگان می باشد.
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ