دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1398/12/5 دوشنبه

پیام تبریک کاپیتان زنگنه، مدیر عامل هما به مناسبت فرا رسیدن پنجم اسفند ماه، سالروز تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما

 
کاپیتان زنگنه ریاست محترم هیات مدیره ومدیرعامل "هما "در پیامی پنجم اسفند ماه،سالروز تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

  
                                                                  بسم الله الرحمن الرحیم

 
پنجم اسفندماه، یادآور روزی است که افتخار خدمت گزاری در لوای پرچم سه رنگ کشور عزیزمان، نصیب هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" گردید و با یاری خداوند متعال، اکنون که ۵۸ سال از قدمت این خدمت گزاری می گذرد، نام "هما" و نقش زیبای آن، مایه افتخار و آبروی ایران و ایرانی در اقصی نقاط دنیا است. "هما" اگرچه همانند بسیاری از صنایع کشور و به مراتب شدیدتر، متاثر از تحریم های سخت و فشارهای ظالمانه بین المللی می باشد، لیکن با مدیریت بحران، شبکه پروازی داخلی و بین المللی خود را گسترش داده و با اتخاذ راهکارهای گوناگون، جایگاه صنعت حمل و نقل هوایی کشور را در جهان حفظ نموده است.
"هما" موفق شد چندین فروند هواپیمای جدید و مدرن ایرباس و ATR و اخیرا ۳ فروند هواپیمای ایرباس ۳۱۹ را در جهت نوسازی ناوگان ایرلاین ملی خریداری نماید.
 همچنین در سال جاری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران"هما" افتخار جابجایی بیش از ۹۰ هزار نفر از حجاج بیت ا...الحرام را در عملیات حج تمتع سال ۹۸ داشت که علی‌رغم محدودیت ناوگان و همزمانی موسم حج تمتع با اوج مسافرت های تابستانی، به یاری خداوند تبارک و تعالی این تعداد حاجی  از ۱۹ استان کشور به سرزمین وحی اعزام و به کشور بازگردانده شدند. نقطه قابل توجه در این عملیات، کاهش ۷۰ درصدی تاخیر پروازی علی رغم افزایش بیش از ۸۰ درصدی پروازها و تعداد حجاج جابجا شده بود.
پس از پایان عملیات حج و فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، زمان اعزام زائران حسینی بود که این امر هم با پشتکار و همت تمامی "هماییان" با موفقیت انجام گردید. دراین ایام برای سهولت اعزام زائران حسینی، علاوه بر انجام پروازهای فوق العاده، دو مسیر پروازی جدید از ایلام و کرمانشاه به نجف اشرف برقرار گردید.
با ورود هواپیماهای مدرن منطقه ای ATR به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران""هما"، سیاست افزایش پروازهای بین استانی و راه اندازی پروازهای بین المللی منطقه ایی با این هواپیماها مد نظر قرار گرفت. در حال حاضر "هما" به بیش از ۶۰ نقطه در داخل کشور پرواز برقرار نموده است. همچنین پروازهای بین المللی از مبدا بندرعباس به دوحه، لامرد به دوحه، عسلویه به دوحه و تبریز به باکو نیز در راستای افزایش پروازهای بین‌المللی منطقه‌ای راه اندازی گردید و همه این اقدامات با تعهد و تلاش تک تک متخصصان و کارکنان "هما" میسر شده است.
همچنین با توجه به ماهیت "هما" و نقش آن بعنوان ایرلاین ملی، این شرکت همواره در شرایط بحرانی درکنار ملت شریف ایران بوده و هست. خدمت رسانی به زلزله زدگان استان های آذربایجان شرقی وکرمانشاه وسیل زدگان مناطق مختلف کشور از جمله اقداماتی است که نه به ضرورت بلکه در راستای مسئولیت اجتماعی خود این وظیفه را برعهده گرفته است.
اقدامات فوق تنها چکیده ای از تلاش های صادقانه کارکنان "هما" در راه خدمت رسانی به مردم شریف ایران می باشد.
اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن پنجم اسفند ماه، سالروز تاسیس "هما"، بر خود لازم میدانم دست تمامی همکارانم در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" را که با تلاش شبانه روزی خود پروازی ایمن و با آرامش را برای مردم عزیز ایران فراهم می کنند به گرمی بفشارم و برای کشور عزیزمان ایران، سربلندی و پیروزی و برای همه هماییان  موفقیت در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات بقیه الله اعظم(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند متعال مسالت می نمایم.
 
                                                                               تورج دهقانی زنگنه
                                                                      رییس هیات مدیره و مدیرعامل "هما"
 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ