دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1398/12/22 پنجشنبه

انتقال هموطنان از ترکیه و هند به ایران با ۲ پرواز فوق‌العاده هما

 
هموطنانی که به دلیل تعلیق پروازها در کشورهای ترکیه و هندوستان حضور دارند، با ۲ پرواز فوق‌العاده "هما" به کشور مراجعت می‌کنند.
ابوالقاسم جلالی، معاون بازرگانی "هما" در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تعلیق پروازهای "هما" به دو کشور ترکیه و هند و همچنین حضور تعدادی از هموطنان در این دو کشور، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" با همکاری وزارت امورخارجه، طی مذاکراتی با مسئولان هواپیمایی و هوانوردی این دو کشور، موفق به دریافت مجوز برقراری پرواز از مبدا استانبول و بمبئی به تهران گردید.
وی در خصوص زمان انجام این پروازها، اظهار داشت: این پروازها ظرف امروز و فردا انجام خواهند شد و براساس برنامه، نخستین پرواز فوق‌العاده ساعت ۲۳ و ۴۰ دقیقه امروز ۲۲ اسفندماه به وقت محلی وارد فرودگاه استانبول خواهد شد و در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۳ اسفندماه هموطنان گرامی را به فرودگاه امام خمینی(ره) منتقل خواهد کرد.
جلالی در ادامه افزود: پرواز دوم ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۳ اسفندماه وارد فرودگاه بمبئی خواهد شد و در ساعت ۱۲  فرودگاه بمبئی را به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) ترک خواهد کرد.
گفتنی است مسافران گرامی برای تهیه بلیط می‌توانند به دفاتر فروش "هما" در شهرهای استانبول و بمبئی مراجعه نمایند.
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ