دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1398/9/11 دوشنبه

13 پرواز هفتگی  هما به فرودگاه استانبول

 
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در راستای گسترش  پروازهای "هما" به کشورهای منطقه ، از شنبه تا پنج شنبه، هر روز، 2 پرواز و در روزهای جمعه،  یک پرواز به مقصد فرودگاه استانبول انجام می دهد .
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، پرواز روزهای شنبه تا پنج شنبه در ساعات 12 و25 دقیقه و 23 از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه استانبول انجام می شود. بازگشت این پروازها در همان روز در ساعات 16 و40 دقیقه و 3 بامداد (به وقت محلی ) از فرودگاه استانبول به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره)  انجام می شود.
 پروازهای روزجمعه "هما"به مقصد فرودگاه استانبول، در ساعت 18 و25 دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام می شود. بازگشت این پرواز در روز بعد  ساعت 22 و40 دقیقه (به وقت محلی) از فرودگاه استانبول به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می شود.
درحال حاضر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" علاوه بر 13 پروازهای هفتگی به فرودگاه استانبول ، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به فرودگاه آنکارا پرواز می کند.
 گفتنی است مسیر پروازی تهران به فرودگاه استانبول ، قدیمی ترین مسیر پرواز بین المللی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"است که از سال 1345 تاکنون برقرار می باشد.
 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ