دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1398/8/14 سه شنبه

هما از سمنان به مشهد مقدس پرواز می‌کند

 
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در راستای خدمت‌رسانی به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) استان سمنان، از روز ۱۴ آبان‌ماه سال جاری در مسیر سمنان - مشهد- سمنان پرواز می‌کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، پرواز سمنان به مشهد، جدیدترین مسیر پروازی "هما" است که از آبان‌ماه سال جاری در روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته انجام می‌شود. این پرواز در روزهای سه‌شنبه هر هفته در ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد به مقصد فرودگاه سمنان انجام و در ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه در این فرودگاه به زمین می‌نشیند. 
بازگشت این پرواز در همان روز، در ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه از فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه مشهد مقدس انجام می‌شود. این مسیر پروازی با استفاده از هواپیماهای مدرن ATR صورت می‌گیرد.
پرواز روزهای جمعه این مسیر نیز، در ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه از فرودگاه مشهد پرواز و در ساعت ۱۲ در فرودگاه سمنان به زمین می‌نشیند. بازگشت این پرواز در همان روز در ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه انجام خواهد شد.
گفتنی است در حال حاضر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران " هما" از فرودگاه مشهد مقدس به فرودگاه‌های ساری، گرگان، آبادان، اهواز، بیرجند، اصفهان، رشت و یزد پرواز می‌کند.
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ