دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1398/7/20 شنبه

افزایش پروازهای عتبات از کرمانشاه به نجف، روزانه ۶ پرواز / پروازهای برگشت از نجف به کرمانشاه و ایلام تا ۲۸ صفر ادامه خواهد داشت

 
 
کاپیتان زنگنه، ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" با بیان اینکه پروازهای برگشت از نجف به کرمانشاه و ایلام تا ۲۸ صفر ادامه خواهد داشت، گفتتد: از روز دوشنبه پروازهای عتبات از مبدا کرمانشاه به روزانه ۶ پرواز افزایش می یابد.
کاپیتان زنگنه، با بیان اینکه پروازهای فوق العاده اربعین این شرکت از روز ۱۲ مهرماه آغاز شده است، گفتند: برای خدمت به زائران اربعین حسینی، ۱۳۷ پرواز تا پایان عملیات اربعین در نظر گرفته شده است.مدیرعامل "هما" ادامه دادند: علاوه بر این پروازها اکنون در فرودگاه کرمانشاه روزانه ۳ پرواز به مقصد نجف اشرف انجام می شود که این تعداد از روز دو شنبه به روزانه ۶ پرواز تبدیل خواهد شد. کاپیتان زنگنه با بیان اینکه این پروازهای فوق العاده منطقهای،  برای فرودگاه ایلام نیز در نظر گرفته شده بود، گفتند:  پرواز ایلام-نجف با استقبال زائران مواجه نشد. اما برنامه برای این فرودگاه همچنان باز نگه داشته شده که در برگشت، زائران نجف بتوانند به ایلام منتقل شوند. به همین منظور سعی داریم روزانه ۶ پرواز از نجف به ایلام انجام شود.
ایشان افزودند: آمادگی داریم که در صورت نیاز، تعداد پروازها را افزایش دهیم.
مدیرعامل ایرانایر با بیان اینکه خدمات بازگشت به زائران نیز در قالب همان ۱۳۷ پرواز انجام خواهد شد، گفتتد:  علاوه بر آن پروازهای کرمانشاه و ایلام نیز در خدمت زائران برای بازگشت به میهن خواهد بود. البته پروازهای کرمانشاه و ایلام تا  تاریخ ۲۸ صفر ادامه خواهد داشت.
ایشان  ادامه دادند: تعداد ۶۸ هزار و ۲۸۰ صندلی برای پروازهای تهران-نجف-تهران، ۱۹۲۰ صندلی برای پروازهای ایلام-نجف-ایلام و ۵ هزار و ۶۴۰ صندلی برای پروازهای کرمانشاه-نجف-کرمانشاه در نظر گرفته شده است.
 گفتنی است پروازهای ایلام و کرمانشاه به مقصد عتبات عالیات با استفاده از ناوگان ATR72-600  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" انجام شده و قیمت پرواز در مسیر رفت و برگشت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به صورت یکطرفه ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده است.
 
 
 
 
 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ