دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1397/11/16 سه شنبه

بازدید وزیر راه و شهرسازی از نمایشگاه دستاوردهای 40 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی

 
وزیر راه و شهرسازی پیشرفت های کشور را در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در بخش های حمل ونقل، ساختمان و صنایع مرتبط تشریح کرد.
مهندس «محمد اسلامی»، وزیر راه و شهرسازی روز دوشنبه ، 16 بهمن ماه ، در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ سالگی انقلاب در جمع خبرنگاران گفت: در شرایطی در حال برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم که مردم با مقاومت خود توطئه های دشمنان را خنثی کرده و با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن  موجبات یأس و ناامیدی دشمنان را بار دیگر فراهم می کنند.
وی افزود: باید دستاوردها را مرور کنیم نه اینکه مقایسه کنیم که قبل از انقلاب چه داشته ایم و الان چه داریم. اتفاق مهمی که بعد از پیروزی انقلاب شاهد آن بوده ایم باور به توانستن و خوداتکایی است که کشور با حضور غیرتمندانه مردم از اول انقلاب تاکنون توانسته وابستگی را از بین برده و به تولید داخل تبدیل کند.
وزیر راه و شهرسازی درباره بخش هوایی اظهار داشت: در بخش حمل و نقل هوایی قبل از انقلاب تنها ۲۵ فروند هواپیما داشتیم اما امروز بیش از ۳۰۰ فروند هواپیما داریم که رشد چشمگیری در دو دهه گذشته داشته است. علیرغم مزاحمت هایی که صورت گرفته توانسته ایم رشد خوبی در این بخش داشته باشیم ضمن اینکه دانشگاهها ، صنایع داخلی و شرکتهایی که قدرت تعمیرات و نگهداری دارند، امروز توان اورهال و نگهداری و بهره برداری از هواپیماها را دارند.
همچنین پس ازانقلاب در بخش های آموزشی که وابسته به خارج بودیم همچون آموزش خلبان، تربیت متخصصین تعمیر و نگهداری هواپیما، راه اندازی شرکت های تولید قطعات هواپیما ،تولید نشریات هواپیمایی و تولید ظرفیتهایی که مربوط به خلق محصولات و دفاتر طراحی هواپیمایی بوده رشد داشته ایم .اینها همگی از ثروت هایی هستند که به برکت انقلاب بدست آمده است.
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ