دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1397/8/16 چهارشنبه

درلیست تحریم آمریکا، هواپیماهای زمین گیر 5 دهه پیش هما وجود دارد

 
به گزارش روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"، دکتر «شرفبافی»  با بیان این که در لیست تحریم آمریکا، هواپیماهای زمین گیر ۵  دهه پیش "هما" وجود دارد، گفت: ناوگان ایران ایرمشکلی برای تامین سوخت ندارد.
مدیرعامل "هما"  در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص تحریم هواپیماهای این شرکت از سوی آمریکا، اظهار کرد: آمریکایی ها حدود 65 فروند از هواپیماهای ایران ایر را تحریم کرده اند که بخشی از این هواپیماها سال هاست که زمین گیر شده اند.
دکتر «شرفبافی» همچنین در خصوص تامین سوخت ناوگان ایران ایر در پروازهای خارجی گفت:خوشبختانه در این زمینه ناوگان "هما"  مشکل زیادی ندارد
مدیر عامل "هما" درباره تاثیر تغییر وزیر راه و شهرسازی بر سیاست‌های این شرکت، اظهار کرد:‌ برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" برنامه استراتژیک سه ساله داریم. بر این اساس اهداف طولانی مدت برنامه ریزی شده و اصلاح فرآیندهای مالی، اصلاح ساختار سازمانی، اصلاح هزینه - درآمدهای "هما" و چگونگی خصوصی‌سازی "هما" در دستور کار قرار دارد.
دکتر «شرفبافی» اظهار داشت معتقدیم وزیر جدید راه و شهرسازی همسوی سیاست‌های کلان دولت تدبیر و امید است و همین مسیر را ادامه می‌دهد.
مدیرعامل "هما" با اشاره به برنامه ایران ایر برای نوسازی ناوگان خود گفت: از هر کسی که بتواند بدون نیاز به دریافت مجوز افک هواپیمای مورد نیاز "هما" را تامین کند استقبال می‌کنیم.
دکتر «شرفبافی» افزود: اگر شرکت‌ها بتوانند بدون مجوز اوفک به ایران ایرهواپیما بفروشند، و قابلیت مذاکره داشته باشند، خرید این هواپیماها را بررسی می‌کنیم.
 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ