دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1397/3/23 چهارشنبه

مدیرعامل هما از زحمات همکاران خدمات فرودگاهی تقدیر به عمل آورد

 
دکتر فرزانه شرفبافی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" با حضور در واحد خدمات رمپ فرودگاه مهرآباد از اقدامات دلسوزانه کارمندان این واحد در زمان طوفان سنگین شامگاه 21خردادماه قدردانی به عمل آورد. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، در  این مراسم که پس از صرف افطاری صمیمانه در محل واحد خدمات رمپ مهرآباد برگزار شد، دکتر شرفبافی بعد از توضیحات رییس ایستگاه مهرآباد "هما"، پشت تریبون قرار گرفت و ضمن ابراز خرسندی از صرف افطار در کنار این همکاران همایی اظهار داشت:من اینجا هستم تا از زحمات بی دریغ یکایک شما تشکر کنم زیرا باور دارم بدون وجود شما هیچ پروازی درست انجام نخواهد شد. 
وی با تاکید بر اهمیت نقش خدمات فرودگاهی در انجام پروازها، به طوفان پیش آمده اشاره کرد و افزود: می دانم که در حادثه طوفان، استرس و فشار کاری بسیار شدیدی متحمل شدید و من از این بابت قدردان تک تک شما هستم که با توانمندی و تعهد خود از بروز خسارت های جبران ناپذیر به هواپیماهای شرکت خودمان و نیزسایر شرکت ها جلوگیری نمودید. 
مدیرعامل "هما" همچنین ضمن قدردانی از روابط عمومی در برگزاری به موقع این مراسم قدردانی صمیمانه، بیان داشت: فرصت خدمت به خلق موهبتی است که خداوند در اختیار ما قرار داده و شما که وظیفه ارایه خدمات را بر عهده دارید بهترین فرصت را در اختیار دارید که در خدمت خلق باشید و باید این را قدر بدانید که خدمت صادقانه به سفره شما برکت خواهد بخشید. 
وی در پایان با اشاره به فشارهای اقتصادی و سیاسی وارده بر "هما" تاکید کرد: بنده با وجود همه این فشارها که می دانم به شما نیز منتقل می شود با تمام وجود تلاش می کنم تا شرکت همچنان با اقتدار به فعالیت خود ادامه دهد و در کنار شما که شیرمردانه پای "هما" ایستاده اید، صلابت پنجاه و چندساله "هما" را حفظ خواهم نمود.
گفتنی است در این دیدار از جواد رحیمی، که با چاکس گذاری به موقع مانع بروز حادثه برای هواپیمای شرکت کاسپین گردیده بود نیز به طور ویژه تقدیر به عمل آمد.
.

عکسهای مرتبط :

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ