دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1397/1/21 سه شنبه

موضوع گرانی غیرعادی بلیت تهران-استانبول هما در خرداد ماه کذب محض است

 
بازگشت به درج خبری با عنوان «بلیت تهران- استانبول ۱۳ خرداد؛ ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان!» در تاریخ 20فروردین 1397 در خروجی خبرگزاری مهر، پاسخ شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شرح ذیل اعلام می گردد: 
   هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه به استانبول پرواز دارد و اصولا در روز یکشنبه 13خرداد 1397 پرواز مستقیمی از تهران به استانبول و بالعکس توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" انجام نمی شود. با کمی دقت در نتیجه دریافت شده برای پرواز عبارت «1 توقف» به راحتی مشهود است. وجود این نوشته به این معنی است که پرواز ارایه شده به صورت مستقیم نیست. Saw  علامت اختصاری فرودگاه    Sabiha Gökçen International Airport است که اصولا "هما" به این فرودگاه پرواز ندارد و پرواز پیشنهادی از طریق شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین انجام می شود. پرواز دوم نیز با یک توقف است که نهایتا به فرودگاه آتاتورک ختم می گردد. در این راستا توجه به مدت زمان پرواز نیز می تواند روشنگر مراجعه کنندگان باشد. مسیر تهران استانبول نهایتا طی 2ساعت و 30 دقیقه پرواز پیموده می شود و زمانی که مدت پیشنهادی 5ساعت و 30 دقیقه یا 6 ساعت و 55 دقیقه نشان داده می شود نشان از غیرمستقیم بودن پرواز است.  
   چنانچه با شکیبایی بیشتر و فارغ از پیشداروی این نرخ گیری انجام می پذیرفت و روی واژه اطلاعات بیشتر کلیک می‏شد، نتیجه حاصله نشان می داد که این دو پرواز در روز 13 خرداد به «آنکارا» انجام می شوند که نرخ پرواز آنکارا "هما" نیز مشخص و طبق برنامه است(در تاریخ 13خرداد سهم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از مسیر پروازی ترکیبی "هما" و ترکیش ایرلاینز مبلغ 882هزار تومان می باشد). در صورت انتخاب این مسیر، با توقف بیش از دو ساعت با پروازهای شرکت هواپیمایی ترکیش به سمت استانبول ادامه مسیر داده می شود و نرخ حاصله را رقم می زند.
   یادآور می شود هم اکنون با مراجعه به سایت فروش اینترنتی بلیت های "هما به نشانیEbooking.iranair.com  امکان رزرو و خرید بلیت در محدوده زمانی مورد اشاره در خبر به مقصد استانبول با نرخ مناسب وجود دارد.
 
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ