دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1396/11/16 دوشنبه

رونمایی از پنج کتاب شهدای هما همزمان با گرامیداشت دهه فجر در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

 
 گزارش اداره کل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"، مراسم رونمایی از پنج کتاب شهدای همایی همزمان با گرامیداشت دهه مبارک و فجر و جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در محل ادارات مرکزی "هما" برگزار شد. 
در این مراسم که با حضور مهمانان "هما" از نهادهاو سازمان های مرتبط با صنعت در روز 15 بهمن ماه جاری برگزار گردید، از پنج کتاب زندگی نامه شهدای همایی که توسط روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" تدوین و به رشته تحریر درآمده بود، با حضور خانواده معزز این شهدا رونمایی گردید. 
دکتر شرفبافی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت در سخنانی ضمن تبریکات ایام الله دهه فجر و تجلیل از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: امروز در مراسمی حضور داریم که یادواره شهدای جمهوری اسلامی ایران به ویژه ۵ شهید بزرگوار هماییست، شهیدانی که نشان می‌دهند هما همیشه و از ابتدای انقلاب در صحنه وجود داشته‌ است، از روزی که همافران به خدمت حضرت امام خمینی (ره) رسیدند و برای جان‌فشانی در راه کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام آمادگی کردند.
وی ادامه داد: ما هنوز در صف مقدم جنگ، جهاد و مقابله قرار داریم، همه می‌دانیم که هما قبل از برجام با وجود سخت‌ترین شرایط چگونه هواپیماها را به پرواز درآورده و در عین حال همواره تاکید نموده است که تمامی شرایط عادی است و مشکلی وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تأکید براینکه حس مسوولیت اجتماعی در "هما" بسیار بالاست گفت: قطعا "هما" در هرکجا که لازم باشد بدون چشم‌داشتی برای خدمت‌رسانی به مردم و نظام تلاش می کند و جان‌فشانانه در صحنه حضور می یابد.
دکترشرفبافی با تأکید براینکه "هما" در زلزله اخیر کرمانشاه موفق شد تا نزدیک به ۵۸۰ تن تجهیزات کمک‌رسانی به نواحی غرب کشور منتقل کند گفت: این اقدام با هواپیمای بويينگ ۷۴۷ باری و بدون هیچ‌گونه انتظاری جهت خدمت‌رسانی به مردم انجام گرفت.
وی اضافه کرد: بدون شک برای آنکه بتوانیم این مسیر را ادامه داده، باید در صحنه مقابله روزانه حاضر باشیم و در عین حال وجهه ایران را در صحنه بین‌المللی ارتقا ببخشیم. باید به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ما در فکر دفاعیم چون زنده و هوشیاریم توجه لازم را داشته باشیم.
شرفبافی با تأکید  بر ضرورت ارتقای توانمندی ها در حوزه های گوناگون دانشی، تخصصی، اخلاق و امور اجتماعی در کشور بیان کرد: قطعا تنها همبستگی است که می‌تواند به رفع مشکلات پیش رو که بخش عمده‌ای از آن مسایل اقتصادی است، کمک کرده و آن را از میان بردارد.

 
.

عکسهای مرتبط :

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ