دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما

اخبار هما

1396/10/16 شنبه

انجام پرواز آزمایشی شاپرک هما به ساری

 

پرواز "هما" به فرودگاه دشت ناز ساری با بهره گیری از ناوگان مدرنATR  این شرکت، صبح چهارشنبه 13دی ماه 1396 با حضور مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساری در مجلس انجام پذیرفت.

دکتر شرفبافی، در مراسم نخستین حضورATR  "هما" در فرودگاه ساری، ضمن تبریک مجدد حماسه 9دی، از زحمات و تلاش های ریاست محترم دولت تدبیر و امید و نیز وزیر راه وشهرسازی که با درایت و تیزبینی اخذ مجوزهای لازم برای خرید هواپیما ذیل توافقنامه برجام و تشکیل کارگروه بسیار قوی برای خرید هواپیماهای جدید برای "هما" را مدنظر قرار دادند قدردانی به عمل آورد. مدیرعامل "هما" همچنین از دکتر رضایی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به واسطه نگاه ویژه به توسعه حمل و نقل هوایی و تلاش های دکتر دامادی، نماینده مردم شریف ساری در مجلس شورای اسلامی به خاطر تلاش برای توسعه حمل و نقل هوایی استان مازندران تشکر کرد.  
دکتر شرفبافی تاکید نمود: هما در صدد است با بهره گیری از ناوگان ATR خود پروازهای منطقه ای را توسعه ببخشد و پروازهای داخلی و بین المللی از مراکز استان ها برنامه ریزی نماید. این مهم با توجه به ناوگان اثرگذار ATR با ویژگی های منحصر به فرد این هواپیما در آینده نزدیک و با برنامه ریزی های در دست اقدام محقق خواهد گردید.

مدیرعامل "هما" با اشاره به تلاش های برنامه ریزی انجام پرواز به مقصد ساری اظهار داشت: اقدامات کارشناسی در "هما" برای برقراری این پروازها در دست انجام است.
.
آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ